Hoppa till innehåll

Resurser

Ulf Magnusson

VD
Telefon:
0220-77 40 81, 072-207 88 88
E-post:
ulf.magnusson@hallstahem.se

Områden:

Anna Karlsson

Ekonomichef
Telefon:
0220-77 40 82
E-post:
anna.karlsson@hallstahem.se

Områden:

George Bruggeman

Områdeschef
Telefon:
0220-77 40 31
E-post:
george.bruggeman@hallstahem.se

Jag har det övergripande ansvaret för bostadsområdets utveckling.

Vill du ha ett möte med mig?
Kontakta mig för tidsbokning!

Områden:

Bulten

Ingela Liss Kågebäck

Kundcenterchef
Telefon:
0220-77 40 10 , 072-883 00 02
E-post:
ingela.kageback@hallstahem.se

Områden:

Lina Andersson

Kommunikationschef
Telefon:
0220-77 40 05, 070-712 26 87
E-post:
lina.andersson@hallstahem.se

Områden:

Håkan Jansson

tf VD och Projektchef
Telefon:
0220-77 40 84, 070-431 06 43
E-post:
hakan.jansson@hallstahem.se

Områden:

Ove Aldén Sahlin

Områdeschef
Telefon:
0220-77 40 11
E-post:
ove.alden.sahlin@hallstahem.se

Jag har det övergripande ansvaret för bostadsområdets utveckling.

Vill du ha ett möte med mig?
Kontakta mig för tidsbokning!

Områden:

Centrum

Zara Lahouar

Fastighetschef
Telefon:
0220-77 40 83
E-post:
zara.lahouar@hallstahem.se

Områden:

Ann-Katrin Pettersson

Kundvärd, uthyrning
Telefon:
0220-77 40 03, 0220-77 40 02
E-post:
annkatrin.pettersson@hallstahem.se

Områden:

Billy Jansson

Områdessamordnare
Telefon:
0220-77 40 14
E-post:
billy.jansson@hallstahem.se

Kontakta mig om du har frågor om renovering, besiktning eller vid störningar från grannar.

Jag ansvarar för följande adresser:
Barnängsgatan 18-26
Föreningsgatan 2
Norra Kapellgatan 4 och 12-14
Nämndemansgatan 1-3
Parkgatan 2-8
Trädgårdsgatan 3, 4-8, 11 och 13
Vattugatan 5

Områden: